Kariéra

Aktuální nabídka práce

neváhejte nás kontaktovat

Svářeč / METODA TIG

25.000 - 35.000 Kč práce na HPP

Náplň práce

  • svařování menších nerezových dílců, fyzicky nenáročná práce
  • svařování ostatních menších nerezových výrobků

Požadujeme

  • zkušenosti se svařováním metodou TIG
  • manuální zručnost, chuť a motivaci pracovat
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu pro HPP
  • flexibilní pracovní dobu pro DPČ/DPP
  • motivující finanční ohodnocení
  • odměny a prémie
  • možnost se dále profesně rozvíjet dle zájmu pracovníka
  • příspěvek na závodní stravování

Práce je vhodná na HPP, DPČ, DPP

Zámečník / Soustružník

20.000 - 25.000 Kč práce na HPP

Náplň práce

  • přesné obrábění dílů na svěřeném pracovišti
  • manipulace s obrobky
  • práce dle technické dokumentace

Požadujeme

  • vyučení nebo zkušenosti s obráběním kovů nebo na podobné pozici
  • Předchozí zkušenosti s obráběním kovů na soustruhu
  • znalost čtení výrobní dokumentace

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu, HPP, DPČ

Pokud Vás zaujala některá z výše uvedených nabídek  zašlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte na telefonu a domluvte si s námi schůzku.

Tel: +420 739 436 213

E-mail: ekonom@nerezovavyroba.cz